Het 52 weken Berentopic! | Bijna jarig!

382 reacties · pagina 3 van 13

Mandarijn

8 april 2016, 13:58 3 doggies

Hahahaha 

Gekke Beer, ik denk dat hij zichzelf vindt stinken 

Hettie & Charlii

8 april 2016, 14:58 3 doggies

Beer toch!! Je bent al zo mooi van jezelf, daar kan geen wasmiddel tegenop hoor.....

Brigitte, Zebee & Zabaa

8 april 2016, 18:32 3 doggies

       Hoe gek kun je zijn 

 

Zet wel extra spoelen erbij aan Beer....teveel wasmiddel resten op je huid kan jeuk geven

Hannah & Bink† en Beertje schreef het onderwerp

8 april 2016, 21:31

"        Hoe gek kun je zijn 

 

Zet wel extra spoelen erbij aan Beer....teveel wasmiddel resten op je huid kan jeuk geven "

 



Geeft niet, zolang ie maat lekker ruikt en super zacht is ;-)

Rachelle & Hummie

9 april 2016, 13:36 3 doggies

haha geweldig!! 

Denk dat hij denkt als vrouwtje nu het lichtje uitdoet heb ik een mooi holletje! 

Hannah & Bink† en Beertje schreef het onderwerp

9 april 2016, 14:21

" haha geweldig!! 

Denk dat hij denkt als vrouwtje nu het lichtje uitdoet heb ik een mooi holletje!  "

 



Volgens mij, als ik er een dekentje in leg, zit Beer daar elke dag..

Lin (gast)

12 april 2016, 14:24

Mocht Beer ook een hapje proeven?

Hannah & Bink† en Beertje schreef het onderwerp

12 april 2016, 14:32

" Mocht Beer ook een hapje proeven? "

 



Als Beer had beloofd dat ie wat voor mij over zou houden wel, maar hij zei dat ie het allemaal naar binnen ging proppen...

Lin (gast)

12 april 2016, 15:10

Kleine Beertjes worden groot... misschien dat er ooit een dag gaat komen dat hij aan zelf service kan gaan doen.

Hannah & Bink† en Beertje schreef het onderwerp

12 april 2016, 15:13

" Kleine Beertjes worden groot... misschien dat er ooit een dag gaat komen dat hij aan zelf service kan gaan doen.

 

  "

 



Dat zou wel heel handig zijn....

Anoniem (gast)

12 april 2016, 15:15

 Dat vond mijn lab ook heel handig dat hij van klein pupje een grote jongen werd... kon hij opeens wel erbij.

lin (gast)

12 april 2016, 15:19

Natuurlijk was hij wel zo slim om dat pas te doen als ik het niet zag.

Hannah & Bink† en Beertje schreef het onderwerp

14 april 2016, 11:57

" Natuurlijk was hij wel zo slim om dat pas te doen als ik het niet zag. "

 



Gelukkig wordt Beer niet zo groot als een Labrador O-)

Bulleke

30 april 2016, 17:21 3 doggies
"  

Gelukkig wordt Beer niet zo groot als een Labrador O-) "

 Nou Hannah, wacht maar even af hoor. Wopper kon in haar wat jongere jaren op het aanrecht springen  Gaat nu niet meer met haar stijve rugje. En als ik naar Beer zijn bouw (het terriër-type) kijk, nou het zou zo maar kunnen dat hij ook zomaar eens op het aanrecht springt, haha.

Onze bolle Peer gaat dat niet lukken, waagt ook geen poging, hij zal moe worden hé. Maar hij heeft er weleens een stuk runderlap en brood van af getrokken. Dus alles ver naar achter. 

 

Mooie foto, de bovenste

Hannah & Bink† en Beertje schreef het onderwerp

30 april 2016, 17:34

"  Nou Hannah, wacht maar even af hoor. Wopper kon in haar wat jongere jaren op het aanrecht springen  Gaat nu niet meer met haar stijve rugje. En als ik naar Beer zijn bouw (het terriër-type) kijk, nou het zou zo maar kunnen dat hij ook zomaar eens op het aanrecht springt, haha.

Onze bolle Peer gaat dat niet lukken, waagt ook geen poging, hij zal moe worden hé. Maar hij heeft er weleens een stuk runderlap en brood van af getrokken. Dus alles ver naar achter. 

 

Mooie foto, de bovenste "

 



Het zou wel leuk zijn als Beer bol werd. Ik ben dol op woorden die rijmen, dus dan wordt het gewoon Bolle Beer. Niet dat ik 'm dik wil hebben, maar ietsje breder mag wel hahaha. Juist heel handig van Peer hoor. Je krachten sparen en alleen in actie komen als het écht moet, als er eten in het spel is. Goede tactiek, Peer.

Zou Beer ooit zo worden als zijn pa?



We hoopten het stiekem wel maar ik denk dat hij dat hoge van zijn mams heeft..

Hannah & Bink† en Beertje schreef het onderwerp

30 april 2016, 17:44



Zijn broers en zussen hebben ook allemaal van die grote voetjes. Ze zijn al wel wat breder dan hij. Wie weet is 't wel zo'n scharminkel omdat hij zo hard groeit en krijgen we later ineens een tank, hahaha.

Bulleke

30 april 2016, 18:08 3 doggies
"Zou Beer ooit zo worden als zijn pa?



We hoopten het stiekem wel maar ik denk dat hij dat hoge van zijn mams heeft.. "

 Poeh, ik vind dat zeker van een foto altijd best lastig oordelen. Beer is nu bijna 7 maanden? Hij groeit natuurlijk nog een behoorlijk tijdje door. Peer was eigenlijk best snel al een forse hond, maar Wopper was echt heel erg iel (bijna eng) en is pas in haar tweede jaar goed uitgegroeid. In één keer nam ze een spurt in de breedte.

De kop van Beer zijn vader lijkt mij wel groffer dan die van Beer. Dus of hij helemaal zo zou uitgroeien als pap? Ik ben supernieuwsgierig hoe Beer zich gaat ontwikkelen

Hannah & Bink† en Beertje schreef het onderwerp

30 april 2016, 19:03

"  Poeh, ik vind dat zeker van een foto altijd best lastig oordelen. Beer is nu bijna 7 maanden? Hij groeit natuurlijk nog een behoorlijk tijdje door. Peer was eigenlijk best snel al een forse hond, maar Wopper was echt heel erg iel (bijna eng) en is pas in haar tweede jaar goed uitgegroeid. In één keer nam ze een spurt in de breedte.

De kop van Beer zijn vader lijkt mij wel groffer dan die van Beer. Dus of hij helemaal zo zou uitgroeien als pap? Ik ben supernieuwsgierig hoe Beer zich gaat ontwikkelen "

 



Peer had op 8 maanden al zo'n bizar mooie bouw! Beer is meer een Woppertje. Maar met haar is het ook helemaal goed gekomen dus ik hoop met Beer ook nog wel. Op de show in Nieuwegein zag ik ook alleen maar flink forse jonge honden.
Ik denk dat de jury dat leuk vindt of zo O-)

Bink was ook niet hoog maar had wel gauw zijn brede bouw.
Bink 8 maanden ongeveer:





Lees ook

^